אודות ועידכונים

אודות 

TNT הוא מותג האופנה המוביל והאהוב על צעירים בישראל ומציע קולקציות סופר-טרנדיות לבנות ולבנים באמצעות פריסת חנויות ארצית המונה יותר מ-50 סניפים.

כמותג אופנה מוביל לצעירים TNT מתמחה בקולקציית ג'ינסים רחבה, המתעדכנת מספר רב של פעמים בעונה, ונותנת תשובות ופרשנויות עיצוביות נחשקות לטרנדים הכי לוהטים של הרגע.

כמו כן, ניתן למצוא ב-TNT פריטים משלימים של מיטב המותגים בעולם, כמו אדידס, ואנס, הווניאנס ועוד.

 

עידכונים

* התחדשנו בחנות חדשה בקניון גינדי תל אביב.

* סניף קניון השרון נסגר - נשמח לעמוד לרשותכם בסניף הקרוב טנט עיר ימים.

* סניף טנט מודיעין מתחדש בשבילכם ויוצא לשיפוצים, יום עבודה אחרון 26.4.17 מועד פתיחה יפורסם בהמשך.

 

שיתוף פעולה TNT ובזוקה

לאור ההצלחה בחרה רשת האופנה TNT לחבור בשנית לקבוצת שטראוס ויחד להשיק קולקציית טישרטים צבעונית ומגוונת שמביאה לידי ביטוי את המותג בזוקה הנחשב לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית.

TNT הינה רשת אופנה צעירה שמחוברת באופן ישיר לבני נוער ומציעה פריטים טרנדיים וצבעוניים, ועל כן נעשתה הבחירה הטבעית במותג בזוקה. כחלק מהמהלך השיווקי הרשת בחרה למזג בין חושים: ראייה, מגע וריח על ידי בישום חנויות הרשת בניחוח מסטיק בזוקה האייקוני שישלים את חווית הקנייה ללקוח.

הפריטים בקולקציה מעוצבים על פי הערכים שמזוהים עם המותג ביניהם: בדיחות הקרש, עתידות, בלונים גדולים וורודים וכמובן ג'ו וחבורתו. הקולקציה מורכבת מ- 8 פריטים: 4 בנים ו-4 בנות והיא תושק במחיר 59.90  שח לבנים, 49.90 שח לבנות ,בבלעדיות בסניפי רשת TNT ובאתר המכירות של החברה https://www.tntfashion.co.il/

אודות בזוקה :

בזוקה הוא מותג המסטיקים האהוב על ילדי ישראל  כבר למעלה מ-50 שנה. מסטיק בזוקה הוא קלאסיקה ישראלית אמיתית, מותג נצחי שמהווה חלק בלתי נפרד מהילדות של כולנו, מאז השקתו בשנת 58 הפך למסטיק

האהוב על ילדי ישראל. כולנו גדלנו עליו. מותג אייקוני בעל אופי מובהק: המסטיק האולטימטיבי שיש בו הכל - בדיחות הקרש, בזוקה ג'ו וחבורתו, ה"עתידות", ו"הידעת?".בשנת 2008 הושק המסטיק גם בגירסה ללא סוכר, ומאז השקתו הוא המסטיק הנמכר ביותר בקטגורייה ואליו נוספו עוד 80 בדיחות קרש.